[vc_row][vc_column][vc_column_text]

‌هیتو مشتریان خود را جزئی از خانواده‌ی خود می‌داند. هدف هیتو رضایت مشتری، شیک‌پوشی و راحتی در انتخاب لباس است. با آسودگی خاطر از سایت هیتواستایل خرید کنید. مطمئنا از خرید خود خرسند خواهید شد. تضمین ما تعویض یا برگشت وجه پرداختی شماست.

توجه داشته باشید که لباس پوشیده‌شده، یا شسته‌شده نباشد، تگ‌ و لیبل‌ به لباس متصل باشد و روبان بسته‌بندی همراه لباس ارسال شود.

شرایط تعویض کالا – خرید حضوری
در خرید حضوری از شوروم، می‌توانید لباس را تا ۷۲ ساعت با رنگ، سایز یا لباس دیگری تعویض کنید.
اگر قصد دارید لباس خریداری‌شده را با رنگ یا سایز دیگری از همان مدل عوض کنید، در صورت موجود بودن کالای مورد نظر، تا ۷۲ ساعت پس از خرید، تعویض امکان‌پذیر است. در غیر این‌صورت می‌توانید لباس خریداری‌شده را با یک لباس دیگر تعویض کنید و مابه‌التفاوت را پرداخت یا دریافت نمایید.
هزینه‌ی ارسال کالا به عهده‌ی مشتری‌ست.

شرایط تعویض کالا – خرید آنلاین
کلیه لباس‌های هیتو در سه مرحله‌ی تولید، پیش از بسته‌بندی و هنگام بسته‌بندی از نظر سلامت فیزیکی، تمیزی لباس، کیفیت برش و دوخت مطابق استانداردهای هیتو مورد بازبینی کنترل کیفیت قرار می‌گیرند و در صورت مشاهده‌ی کوچکترین ایراد لباس از خط بسته‌بندی خارج می‌شود. اگر لباسی که خریداری کرده‌اید ایراد داشته باشد یا سایز آن برایتان مناسب نباشد، می‌توانید آن را با تماس با بخش خدمات پس از فروش و هماهنگی قبلی، طی ۷۲ ساعت برای ما ارسال کنید و یک لباس دیگر از همان مدل و رنگ دریافت کنید. اگر لباس مورد نظر شما در انبار موجود نباشد یا ایراد داشته باشد(چنانچه کارشناسان هیتو ایراد لباس را تأیید کنند)، کل مبلغ پرداخت‌شده به حساب شما برگردانده خواهد شد.
هزینه‌ی ارسال کالا به عهده‌ی مشتری‌ست. در صورتی که ایراد از طرف هیتو باشد، هزینه‌ی بازگشت لباس با هیتو خواهد بود.

مراحل بازگرداندن / تعویض کالا
قدم اول: به صفحه‌ی تاریخچه‌ی سفارشات رفته و روی سفارشی که می‌خواهید تعویض کرده یا پس‌ بفرستید، کلیک کنید. از صفحه‌ی جزئیات سفارش، با دکمه‌ی PRINT (پایین صفحه) پرینت بگیرید.
قدم دوم: فرم تعویض / بازگرداندن کالا را از این صفحه پر کنید و پرینت بگیرید. این فرم و صفحه‌ی جزئیات سفارش خود را همراه با بسته‌ای که برای ما می‌فرستید ارسال کنید.
قدم سوم: بعد از این‌که بسته‌ی شما به دست ما رسید و مراحل بررسی آن طی شد، از طرف خدمات مشتریان (از طریق تلفن یا ایمیل) با شما تماس خواهیم گرفت.
قدم چهارم: مراحل بازگشت / تعویض کالا بعد از دریافت مرسوله‌ی شما آغاز می‌شود. در صورت تأیید کارشناسان، بازپرداخت به شما تا ۷۲ ساعت کاری بعد از دریافت کالا انجام خواهد شد. بعد از این‌که پروسه‌ی پرداخت کامل شد، ایمیل عودت وجه را دریافت خواهید کرد.

تماس با خدمات مشتریان: اینجا کلیک کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]