آمادئو مودیلیانی نقاش مشهور ایتالیایی قرن بیستم، خوش‌پوش بود و در عین حال در فقر زیست. او به خاطر سبک لباس پوشیدن خاص خود به شاهزاده‌ی ولگرد مشهور بود. پالت رنگی نقاشی‌هایش به زندگی‌اش شباهت داشت؛ تاریک و تراژیک، در اوج درخشش.
مجموعه‌ لباس «مودیلیانی» با الهام از لباس‌ها و پالت رنگی نقاشی‌های وی شکل گرفته که متأثر از لباس‌های دهه‌های اول قرن بیستم است. دهه‌هایی که زنان به دنبال حقوق خود و آزادی‌های تحصیلی و شغلی بودند. در نتیجه لباس‌های زنانه‌ی ساده‌تر، راحت‌تر و آزادتری عرضه شدند.
جزئيات دور از چشم این مجموعه‌ نیز قابل توجه‌اند، جزئیاتی همچون دکمه‌های شلوار یا پشت دامن‌ها که یادآور فضای دکوراتیو قدیمی اروپایی است؛ شبیه به حکاکی‌های ظریف پنهان زیر فنجان‌های چای‌خوری.

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

«بهار طولانی شده است، آرام و سنگین، بهاری بیش و کم گرم»*. و تابستان در راه است، داغ و طولانی. امسال با کالکشن جدید هیتو با رنگ‌هایی روشن و پارچه‌هایی لطیف و سبک همچون بارانی ملایم و ناغافل، تابستانی پرسایه و خنک را سپری کنید.
 
*کتاب بارانِ تابستان، مارگریت دوراس

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

در فیلم «نور زمستانی»، اینگمار برگمان گلاویز شدن روزمره‌ی انسان را به تصویر می‌کشد. گلاویز شدن با مفاهیمی همچون ایمان، ناامیدی، تمنا، خشم طبیعت و سرما. او بر این باور است که در میانه‌ی این‌ میزان رنگ خاکستری، هنوز می‌توان بارقه‌های نور و رگه‌های امید را جستجو کرد؛ چالش همیشگی انسان.
هیتو در مجموعه‌ی جدید خود، گرمی و آسایش را به شما هدیه می‌کند، چه حین نوشیدن یک فنجان چای در کافه‌ای میان شهر، چه حین تماشای «نور زمستانی» در خانه، در امتداد شب‌های طولانی زمستان.

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

برخوردهاى تصادفى و معمولى انسان‌ها در زندگی روزمره، در مرکز داستان‌های آليس مونرو قرار دارد. اين تاثير را می‌توان در داستان‌های “In Sight of the Lake” و “Dear Life” جستجو کرد. برخوردهای تصادفی هر روزه بین افراد که کم‌کم تبدیل یه یک عادت می‌شود.
هیتو در مجموعه‌ی جدید “Dear Life“، با تاکید بر سادگی «کژوال» در زندگی روزمره، با مرکز قرار دادن این نگاه به استایل شخصی، همانند مجموعه‌های پیش‌تر با شما به استقبال پاییز می‌رود.

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

اگون شیله نقاش اتریشی در آثار خود با تمرکز بر سادگی فرم و خطوط منحنی و روان، سوژ‌ه‌های خود را جسورانه به تصویر می‌کشد و کمتر ناگفته‌ای را به عهده‌ی تخیل بیننده وا می‌گذارد. هیتو در کالکشن جدید خود با الهام از رویکرد نقاشانه‌ی اگون شیله، تجربه‌ای با فرم و متریال را عرضه می‌کند. لباس‌ها همگی با خطوط ساده، نرم، روان و با پارچه‌هایی خنک، نازک و تا حدی بدن‌نما، فرمی جذاب، سیال و رها ارائه می‌شوند. سبکی، تراکم پایین پارچه و چندلایه بودن لباس‌ها به آن‌ها کاربری‌های متفاوتی می‌بخشد؛ از استفاده در ساحل دریا گرفته تا استفاده در مهمانی و محل کار. هم‌نشینی لایه‌های مختلف و سیال در لباس پوشیدن، ویژگی کالکشن اگون شیله است.

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

ونسان اشیا را به رنگ خود نقش نمی‌کرد، رنگ‌های قوی‌تری به کار می‌برد. پیسارو حق داشت که می‌گفت «چه برای هارمونی و چه برای ایجاد تضاد باید اغراق کرد و رنگ‌های قوی‌تر به کار برد». موپاسان نیز در مقدمه‌ی کتاب پی‌یر و ژان چنین گفته بود که «هنرمند آزاد است که اغراق کند و اثر خود را در دنیایی همراه تخیلی‌ زیباتر، ساده‌تر و بهتر از دنیای ما خلق کند». کالکشن سوم هیتو با ارجاع به پالت رنگ‌های ونگوگ ترکیبی از زندگی، شور و هیجان را به مخاطب عرضه می‌کند.
شور زندگی را با هیتو تجربه کنید.

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

هیتو دومین کالکشن خود را معرفی می‌کند، THE PARTY. این کالکشن که با ارجاع به جهان بصری فیلم THE PARTY نام‌گذاری شده است، مجموعه‌ای ساده و شیک با ترکیب رنگ «سیاه و سفید» به شما ارائه می‌کند. ما بر این باوریم که لباس‌های این کالکشن، برای تمام موقعیت‌ها مناسب‌اند، از مهمانی گرفته تا دورهمی‌های خودمانی، جلسات رسمی و کاری و تا سخنرانی یا شرکت در رویدادهای هنری. با کالکشن «د پارتی» دغدغه‌ی انتخاب لباس و ست کردن آن‌ها را فراموش خواهید کرد. “.HITO your STYLE and PARTY with us”

Bill: Yes, yes, and I’m Bill, I think. Well, I used to be.
The Party
THE PARTY, Version 2019
Casual-Chic meets Prince De Galles

«مهمانی» هیتو پایان ندارد.

کالکشن «دِ پارتی» با ارجاع به جهان بصری فیلم THE PARTY، با رنگ‌های محدودی از پالت سیاه و سفید آماده شده است.

امسال هیتو این‌ کالکشن را با والورهای مختلفی از رنگ دودی ارائه می‌کند. ترکیب استایل «کژوال شیک» در مدل لباس‌ها، با پارچه‌های «پرنس دوگال»، کالکشنی مناسب فضاهای بیزنسی رسمی و شیک را در فصل بهار، پاییز و زمستان در اختیار شما قرار می‌دهد.

لباس‌های کالکشن «دِ پارتی» با پارچه‌های پشمی ظریف و نازک و غالبا بدون آستر دوخته شده است. آستر، گرمای لباس را افزایش می‌دهد و باعث تعریق بدن می‌شود درنتیجه استفاده از لباس‌ها را به فصل‌های کم‌تری محدود می‌کند.

پارچه‌هایی که در این کالکشن استفاده شده‌اند، سفارش ایتالیا بوده و دیگر موجود نیستند. ازین‌رو لباس‌های این کالکشن دیگر با این پارچه‌ها تکرار نخواهند شد. (LimitedEdition#)

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.

مجموعه‌ی «ON THE ROAD» اولین کالکشن «هیتو» بر اساس جامعه‌شناسی مخاطب ایرانی است. در این کالکشن سعی کرده‌ایم لباس‌هایی برگرفته از عناصر طبیعی با استایلی رها و آزاد، در تناسب با سایر آیتم‌های کالکشن به شما عرضه کنیم، به طوری که با انتخاب چند آیتم از مجموعه‌ی ON THE ROAD، ترکیب‌هایی متفاوت و متنوع به کمد لباس شما اضافه شود.

هیتو نخستین کالکشن خود را به مثابه‌ی تجربه‌ای «در راه» می‌داند. بر همین اساس این مجموعه را ON THE ROAD نام‌گذاری کرده‌ایم. On the Road نام رمانی معروف از جان کرواک است و بر همین اساس نیز فیلم «در جاده» در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. خواندن رمان و تماشای این فیلم را در کنار ارائه‌ی لباس‌های کالکشن صفر به شما پیشنهاد می‌کنیم. با ما «در راه» باشید.

“Our battered suitcases were piled on the sidewalk again; we had longer ways to go. But no matter, the road is life.”

Jack Kerouac, On the Road

برای دیدن لباس‌های این کالکشن، روی عکس کلیک کنید.