زندگی ِ عزیز

برخوردهاى تصادفى و معمولى انسانها در زندگیِ روزمره، در مرکز داستانهای آليس مونرو قرار دارداين تاثير را میتوان در داستانهای "In Sight of the Lake" و "Only Life" جستجو کرد. برخوردهای تصادفی هرروزه بین افراد که کمکم تبدیل یه یک عادت میشود.

هیتو در مجموعهی جدید "Dear Life"، با تاکید بر سادگیِ کژوال در زندگی روزمره، با مرکز قرار دادن این نگاه به استایل شخصی، همانند مجموعههای پیشتر، با شما به استقبال پاییز میرود.

.

اگون شیله

اگون شیله، نقاش اتریشی، در آثار خود با تمرکز بر سادگی فرم و خطوط منحنی و روان، سوژههای خود را جسورانه به تصویر میکشد و کمتر ناگفتهای را به عهده تخیل بیننده وا میگذارد. هیتو، در کاتالوگ جدید خود، با الهام از رویکرد نقاشانهی اگون شیله، تجربهای با فرم و متریال را عرضه میکند. لباسها همگی با خطوط ساده، نرم، روان و با پارچههایی خنک، نازک و تا حدی بدننما، فرمی جذاب، سیال و رها ارائه میشوند.  تاکید بر سبکی، تراکم پایین پارچه، چند لایه لباسها را در اجزای مختلف با هم ترکیب میکند و به آنها کاربریهای متفاوتی میبخشد. از استفاده لب دریا و ساحل گرفته تا استفاده در مهمانی و محل کار.

کاربردهایی مختلف همنشینی لایههای مختلف و سیال در استایل، ویژگی کاتالوگ اگون شیله است.

شور زندگی

ونسان اشیا را به رنگ خود نقش نمی‌کرد، رنگ‌های قوی‌تری به کار می‌برد. پیسارو حق داشت که می‌گفت «چه برای هارمونی، و چه برای ایجاد تضاد باید اغراق کرد و رنگ‌های قوی‌تر به کار برد». موپاسان نیز در مقدمه‌ی کتاب پی‌یر و ژان چنین گفته بود که «هنرمند آزاد است که اغراق کند، و اثر خود را در دنیای تخیلی‌ای زیباتر، ساده‌تر و بهتر از دنیای ما خلق کند». کاتالوگ سوم هیتو، با ارجاع به پالت رنگ‌های ونگوگ ترکیبی از زندگی، شور و هیجان را به مخاطب عرضه می‌کند.

شور زندگی را با هیتو تجربه کنید.

دِ پارتی

هیتو دومین کاتالوگ خود را معرفی می‌کند، THE PARTY. این کاتالوگ که با ارجاع به جهانِ بصریِ فیلم THE PARTY نام‌گذاری شده، مجموعه‌ای ساده و شیک با ترکیب رنگ «سیاه و سفید» به شما ارائه می‌کند. ما بر این باوریم که لباس‌های این کاتالوگ، برای تمام موقعیت‌ها مناسب‌اند، از مهمانی گرفته تا دور همی‌های خودمانی، تا جلسات رسمی و کاری و تا سخنرانی یا شرکت در پرزنتیشن‌های هنری. با کالکشن «پارتی»، دغدغه‌ی انتخاب لباس و ست کردن آن‌ها را فراموش خواهید کرد. ".HITO your STYLE and PARTY with us"

Bill: Yes, yes, and I'm Bill, I think. Well, I used to be.
The Party

 

در راه

مجموعه‌ی ON THE ROAD، اولین کاتالوگ «هیتو» بر اساس جامعه‌شناسی مخاطب ایرانی است. در این کاتالوگ سعی کرده‌ایم لباس‌هایی برگرفته از عناصر طبیعی، با استایلی رها و آزاد، در تناسب با سایر آیتم‌های کاتالوگ به شما عرضه کنیم، به طوری که با انتخاب چند آیتم از مجموعه‌ی ON THE ROAD، ترکیب‌هایی متفاوت و متنوع، به کمد لباس شما اضافه شود.

هیتو، نخستین کاتالوگ خود را به مثابه تجربه‌ای «در راه» می‌داند. بر همین اساس این مجموعه را ON THE ROAD نام‌گذاری کرده‌ایم. On the Road نام رمانی معروف از جان کرواک است و بر همین اساس نیز فیلم «در جاده» در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. خواندن رمان و تماشای این فیلم را در کنار ارائه‌ی لباس‌های کاتالوگ صفر، به شما پیشنهاد می‌کنیم. با ما «در راه» باشید.

“Our battered suitcases were piled on the sidewalk again; we had longer ways to go. But no matter, the road is life.”

Jack Kerouac, On the Road