نحوه ست کردن کفش و شلوار

معمولاً همه ما هر روز صبح که قصد داریم از خانه بیرون برویم، مدت‌زمانی را به فکر کردن به این‌که چه لباسی را با کدام لباس دیگر بپوشیم صرف می‌کنیم. ست‌ کردن کفش و شلوار در عین سادگی، کار چندان راحتی نیست و گاهی اوقات می‌تواند خسته‌کننده باشد. در حالی‌ که دنیای مد و لباس این روزها قوانین خاص و حد مرز مشخصی ندارد و شما می‌توانید تقریباً هر چیزی را با هر چیزی که خودتان دوست دارید ست کنید و یک استایل منحصر به‌ فرد داشته باشید، چند قانون ساده وجود دارند که بهتر است آن‌ها را رعایت کنید. به‌ این‌ ترتیب هم در لباس‌های خود احساس راحتی می‌کنید، هم اعتماد به‌ نفس‌تان بالاتر می‌رود، هم می‌توانید استایل شخصی خودتان را ایجاد کنید. در یادداشت امروز قصد داریم شما را با نحوه ست کردن کفش و لباس آشنا کنیم.

 

نحوه ست کردن شلوار سفید با کفش مناسب

رنگ سفید یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در سرتاسر دنیاست که می‌توانید از آن به‌عنوان رنگ زمینه استفاده کنید و استایل‌های متفاوتی خلق کنید.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار یک شلوار سفید زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سفید، سرمه‌ای، طوسی، بنفش، قرمز، گلبهی، سبز و زرشکی.

 

نحوه ست کردن شلوار خاکستری با کفش مناسب

ست کردن کفش و شلواررنگ خاکستری از آن دسته رنگ‌هایی است که تقریباً به‌ راحتی با هر رنگ دیگری ست می‌شود. پس اگر یک کفش خاص (به هر رنگی) دارید که نمی‌دانید آن را با چه رنگ شلواری ست کنید، می‌توانید سراغ یک شلوار خاکستری‌رنگ بروید.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار شلوار خاکستری زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: قهوه‌ای تیره، سرمه‌ای، طوسی، بنفش، قرمز، سبز، سفید، نارنجی و زرشکی.

 

نحوه ست کردن شلوار مشکی با کفش مناسب

تقریباً همه افراد معتقدند رنگ مشکی به‌ راحتی با تمام رنگ‌ها ست می‌شود؛ اما این‌طور نیست! به‌ عنوان‌ مثال همان‌طور که در قسمت‌های بالاتر هم گفتیم، بهتر است یک شلوار سفید را با کفش مشکی ست نکنید و برعکس. همین قانون در مورد طیف‌های رنگ قهوه‌ای نیز صدق می‌کند؛ زیرا رنگ مشکی اصطلاحاً یک رنگ رسمی است، در حالی که رنگ قهوه‌ای یک رنگ تقریباً متمایز و نیمه‌رسمی به‌ حساب می‌آید.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار یک شلوار مشکی زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، طوسی، بنفش، قرمز و سبز.

بهتر است شلوار مشکی را با این رنگ کفش‌ها ست نکنید: گلبهی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره و سفید.

 

نحوه ست کردن شلوار بژ با کفش مناسب

بهتر است شلوار بژ را همیشه با رنگ‌های روشن یا حتی تند ست کنید.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار یک شلوار بژ زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، طوسی، بنفش، قرمز، زرشکی، گلبهی، سفید و سبز.

 

نحوه ست کردن شلوار به رنگ قهوه‌ای روشن با کفش مناسب

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار شلوار قهوه‌ای روشن زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، بنفش، قرمز، زرشکی، سفید، گلبهی و سبز.

بهتر است یک شلوار به رنگ قهوه‌ای روشن را با این رنگ کفش‌ها ست نکنید: قهوه‌ای تیره و طوسی.

 

نحوه ست کردن شلوار به رنگ قهوه‌ای تیره با کفش مناسب

ست کردن کفش مناسب با یک شلوار به رنگ قهوه‌ای تیره یکی از سخت‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید! یادتان باشد اصلی‌ترین کفش‌هایی که در کنار این شلوار اصلاً زیبا دیده نمی‌شوند، کفش‌هایی به رنگ مشکی یا طوسی، یا تمام توناژهای رنگ قرمز و بنفش هستند. این رنگ شلوار معمولاً همراه با یک کفش به رنگ سبز یا آبی تیره، استایل زیبا و منحصر به‌ فردی را ایجاد می‌کند.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار یک شلوار به رنگ قهوه‌ای تیره زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، سفید، گلبهی و سبز.

 

نحوه ست کردن شلوار آبی‌رنگ با کفش مناسب

یک شلوار به رنگ آبی روشن، آبی تیره، یاطیف‌های پارچه جین، تقریباً با هر رنگ کفشی به‌ راحتی ست می‌شود. بعضی از رنگ‌هایی که در کنار این شلوار زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، سفید، گلبهی، سبز، قهوه‌ای، قرمز، زرشکی، بنفش و طوسی.

 

نحوه ست کردن شلوار به رنگ سبز، زیتونی و خاکی با کفش مناسب

ست کردن کفش و شلوارتنها رنگ کفشی که با یک شلوار به رنگ سبز، زیتونی یا خاکی اصلاً زیبا دیده نمی‌شود، رنگ سبز است. رنگ‌هایی ازجمله رنگ سرمه‌ای، سفید، گلبهی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز، بنفش و طوسی در کنار این شلوار زیبا به نظر می‌رسند.

 

نحوه ست کردن شلوار به رنگ زرشکی با کفش مناسب

یک شلوار به رنگ زرشکی یا طیف‌های دیگر این رنگ، تنها در کنار کفش‌هایی به رنگ بنفش و قهوه‌ای تیره زیبا دیده نمی‌شود. برای اینکه استایل‌تان رنگ‌های جذابی داشته باشد، می‌توانید این شلوار را با یک کفش به رنگ سبز یا آبی ست کنید. اگر استایل‌تان نیمه‌رسمی یا کلاسیک است، می‌توانید شلوار خود را با کفشی ست کنید که رنگ آن طیفی از رنگ خاکستری باشد.

بعضی از رنگ‌هایی که در کنار یک شلوار به رنگ زرشکی زیبا به نظر می‌رسند عبارتند از: سرمه‌ای، سفید، گلبهی، سبز، قرمز و طوسی.

دیدگاهتان را بنویسید