بازگشت به تاپ

BEBOP

180,000 T

تاپ «بی‌باپ»

سایز: فری‌سایز (مناسب برای S / M / L / XL)

آستین‌ حلقه‌ای

قابل شستشو با دست و ماشین، با آب ولرم و شتاب ملایم

 

BLACKDARK ARMY GREEN
از حالت انتخاب خارج کنید
شناسه‌ی محصول: D6 دسته: برچسب:

توضیحات

قد لباس: 60 سانتی‎متر
قد مدل 175 سانتی‎متر است.

تجربه نشان داده هر چند تاپی که در کمد داشته باشیم، باز هم کم داریم. تاپ از آن تکه لباس‌هایی‌ست که در بسیاری از مقاطع حیاتی زندگی به کمک می‌آید. با این قطعه‌ی کوچک،  بسته به این که این تکه را با چه آیتم دیگری سِت کنید، می‌توانید کول، کژوال، شیک یا مرموز به نظر برسید. اگر آن را با کت‌های گینزبرگ و شلوار کروآک بپوشید، یک مجموعه‌ی کاملِ قابل استفاده در هر مناسبتی خواهید داشت و با پوشیدن آن با مانتوی نیو ویژن و شلوار کروآک به صورت توأمان، یک پوشش سبک و کامل برای استفاده در خیابان و فضای عمومی را تجربه خواهید کرد.

رنگ‎های موجود: سبز ارتشی، مشکی

حین خرید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:
  • لباس‌های هیتو همه از پارچه‌های لینن تهیه شده‌اند. لینن انواع و جی‌اس‌ام‌های (وزن مخصوص) گوناگونی دارد و بسته به سلیقه‌ی مخاطب، اتوشده یا با چروک‌های طبیعیِ لیننْ پوشیده می‌شود.
  • لینن‌های مشکی، با تکنیک بلک‌جِت رنگ شده‌اند. دفعه‌ی اول شستشو، حتماً آن‌ها را جدا از سایر لباس‌ها، و با شوینده‌ی مخصوص پارچه‌های مشکی بشویید.
  • لباس‌های کاتالوگ ON THE ROAD در پالت رنگی محدود، قابل سِت‌کردن با یکدیگر، و در رنگ‌های مشکی، بژ، فیلی، سبز ارتشی و سبز خاکی موجود است. رنگ‌هایی که در مونیتور خود مشاهده می‌کنید، ممکن است بنا بر تنظیمات مونیتور شما یا کالیبره‌نبودنِ آن، چند درصد با رنگ اصلی پارچه‌ها متفاوت باشد.