بازگشت به مانتو

BEATNIK

380,000 T

مانتوی «بیتنیک»

سایز: فری‌سایز (مناسب برای S / M / L / XL)

آستین‌ بلند

یقه‌ی منعطف

قابل شستشو با دست و ماشین، با آب ولرم و شتاب ملایم

BLACK
از حالت انتخاب خارج کنید
شناسه‌ی محصول: D2 دسته: برچسب: ,

توضیحات

قد لباس: ۱۲۴ سانتی‎متر
قد مدل ۱۷۵ سانتی‎متر است.
مانتوی بیتنیک برای استفاده در هر چهار فصل مناسب است. این مانتوی بلند جیب‌دار از جمله لباس‌هایی‌ست که اگر آن را در کمد لباس خود داشته باشید، بارها و به عناوین مختلف برای‌تان قابل استفاده خواهد بود. در فصول گرم آن را بدون نیاز به پوشیدن شلوار، با صندل یا کفش ساده بپوشید و از خنکی و راحتی لباس لذت ببرید. سرآستین‌های کشی و یقه‌ی چین‌دار این لباس که با یک بند قابل تنظیم است، اندازه‌ی لباس را برای هر سایزی منعطف می‌کند.

رنگ‌های موجود: مشکی

حین خرید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:
  • لباس‌های هیتو همه از پارچه‌های لینن تهیه شده‌اند. لینن انواع و جی‌اس‌ام‌های (وزن مخصوص) گوناگونی دارد و بسته به سلیقه‌ی مخاطب، اتوشده یا با چروک‌های طبیعیِ لیننْ پوشیده می‌شود.
  • لینن‌های مشکی، با تکنیک بلک‌جِت رنگ شده‌اند. دفعه‌ی اول شستشو، حتماً آن‌ها را جدا از سایر لباس‌ها، و با شوینده‌ی مخصوص پارچه‌های مشکی بشویید.
  • لباس‌های کاتالوگ ON THE ROAD در پالت رنگی محدود، قابل سِت‌کردن با یکدیگر، و در رنگ‌های مشکی، بژ، فیلی، سبز ارتشی و سبز خاکی موجود است. رنگ‌هایی که در مونیتور خود مشاهده می‌کنید، ممکن است بنا بر تنظیمات مونیتور شما یا کالیبره‌نبودنِ آن، چند درصد با رنگ اصلی پارچه‌ها متفاوت باشد.